MEDYA MERKEZİ

Haberler
Medyada TSKB GYO
Pendorya AVM Sömestr Etkinlikleri Basın Bülteni
Pendorya AVM Sömestr Etkinlikleri Basın Bülteni

Pendorya AVM'den Sömestrde Çocuklara Uzay Çadırı  

Anadolu yakasının yükselen yıldızı Pendik ilçesine farklı bir soluk getiren Pendorya Alışveriş Merkezi, sömestr tatilinde çocuk misafirlerine keyifli zamanlar geçirtecek birbirinden renkli aktiviteler hazırladı...

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (TSKB GYO) ilk yatırımı olan Pendorya AVM, 22 Ocak itibariyle başlayacak olan sömestr tatilinde her güne özel aktiviteler hazırladı. Türkiye'nin çocuklar için ilk ve tek Gezici Kitabevi Deniz Papağanı Pafin'den uzay çadırı Planetaryum'a, heykel aktivitelerinden animasyonlara kadar birçok eğlence dolu günler "Hediyeli Bir Dünya" Pendorya'da ziyaretçileri bekliyor. Bununla birlikte karnesi ile Pendorya'ya gelen ilk 1000 çocuğa ise sömestr tatili boyunca sinema bileti hediye…

Karnesini Getiren 1000 Çocuğa Sinema Bileti Hediye

Bitmeyen sürprizleri ve misafirlerine dağıttığı binlerce hediye ile "Hediyeli bir dünya" sözünü tutan Pendorya AVM'ye sömestr tatilinde karnesiyle gelen ilk 1000 çocuk da sinema bileti kazanacak. Pendorya AVM'de yer alan AFM sinemalarında gösterime girecek 3 yeni çocuk filminin biletleri sömestr tatilinde Pendorya'nın çocuk misafirlerine karne hediyesi.

Çocuklar Pendorya'da Uzay Çağı'nı yaşayacak 

Sömestr tatilinde Pendorya AVM'nin çocuklar için hazırladığı sürprizler arasında "Uzay Çadırı" Planetaryum da bulunuyor. 3-6 Şubat tarihleri arasında Pendorya AVM'yi ziyaret eden çocuklar kurulacak 40m2'lik uzay çadırda 20 dakikalık uzay simülasyonu seanslarına ücretsiz katılabilecekler. Pendorya AVM'ye sömestr ziyaretçileri Planetaryum ile adeta uzay çağını yaşayacak.

Pendorya'da Rengarenk Sömestr Tatili Programı:

  • Gezici Kitabevi Deniz Papağanı Pafin: Pendorya AVM'de Gezici Kitabevi "Deniz Papağanı Pafin"i ziyaret eden çocuklar, kitap seçme konusunda bilinçli ve doğru bir destek alacaklar. Türk ve dünya edebiyatından özenle seçilmiş 4000'i aşkın seçenek içinde kendi yaşlarına ve beğenilerine uygun kitapları kütüphanelerine taşıyacaklar.
  • 23 - 24 Ocak 2010 Cumartesi - Pazar Erkan Çubukçu ile Animasyon: Rengarenk, hareketli, farklı ve çocuklarla çocuk olan Erkan Çubukçu ve animasyon ekibi ile AVM sahnesinde gün boyu animasyon etkinlikleri.
  • 27 Ocak 2010 Çarşamba "Bir Bakmışsın Ufalmış": Her çocuğun sihirli plastik kâğıtlara kendi resmettiği şekli kolyeye dönüştürebildiği çok keyifli bir aktivite.
  • 28 Ocak 2010 Perşembe "Sevgiyle Dokununca Taşlar bile Çiçek Açar!" (Ailece Sanat Aktivitesi): Miniklerin minicik elleri büyüklerin sevgi dolu elleriyle taşlara renk vermek için Pendorya'da buluşuyor. Çocukların anneleri ve/veya babalarıyla beraber sanat ve yaratıcılık dolu bir aktivite.
  • 29 Ocak 2010 Cuma "Sevimli Canavarlar": Çocuklar kendi sevimli canavarlarını yapabilecekler.
  • 30 Ocak 2010 Cumartesi "Pendorya Süper Kahramanlar Doldu!" Tişört Aktivitesi: Her çocuk kendi fotoğrafını hayal ettiği süper kahraman olarak tişörtüne resmediyor.
  • 31 Ocak 2010 Pazar Çılgın ve Renkli Şapkalar! (Köpük Heykel Aktivitesi): Rengarenk köpüklerin çocukların ellerinde ve onların kafalarına uygun yaratıcı ve çılgın şapkalara dönüştüğü aktivite.
  • 3 - 6 Şubat 2010 Planetaryum: Pendorya'da kurulacak 40m²lik uzay çadırı 20 dakikalık seanslarla çocuklara uzay simülasyonu yaşatacak.

"Hediyeli Bir Dünya" Pendorya AVM sürpriz hediyelerine yıl boyunca devam edecek…

Pendorya AVM Hakkında:

Anadolu yakasının en büyük elektronik marketi Mediamarkt'ın, bölgenin en büyük sineması 8 salonlu AFM'nin, 8500 m2 alanda Kipa Hipermarketin yer alacağı Pendorya AVM, 105 mağazası ve 1000 kişilik yeme içme alanı ile ferahlık ve konforu bir arada sunuyor.

3. nesil AVM'lerin Türkiye'deki en başarılı örneklerinden biri olan Pendorya AVM İstanbul'un Anadolu yakasında, Pendik-Kaynarca kavşağında, E-5'e cepheli bir alan üzerinde konumlanıyor.

Mimarisi ile de fark yaratan Pendorya, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi haline gelen Pendik ilçesine yeni bir soluk getirdi.