MEDYA MERKEZİ

Haberler
Medyada TSKB GYO
Pendorya AVM Açılış Günleri
Pendorya AVM Açılış Günleri

Pendorya AVM'nin Sürprizleri 26 -27 Aralık'ta da Devam Ediyor

Anadolu yakasının yükselen yıldızı Pendik ilçesine farklı bir soluk getirecek olan Pendorya Alışveriş Merkezi, geçen hafta başlattığı hediyeli açılış günlerine 26 - 27 Aralık'ta da devam edecek…

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (TSKB GYO) ilk yatırımı olan ve 17 Aralık 2009 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açan Pendorya AVM, büyük ilgi gören birbirinden keyifli aktivitelerine bu haftasonu da devam ediyor.

80 bin metrekare kapalı alan, 31 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Pendorya AVM'de 26 - 27 Aralık tarihleri arasında anne, baba ve gençler kadar çocuklar için de birçok sürpriz yer alıyor.

Çocuk animasyonları, baloncu palyaço ve yüz boyama gibi birçok aktivite Pendorya AVM'de güzel bir haftasonu geçirmek isteyen ziyaretçileri bekliyor.

Pendorya AVM "Hediye Çarkı" sürprizlere devam ediyor…

"Hediyeli Bir Dünya" Pendorya AVM geçen hafta sonu olduğu gibi 26 - 27 Aralık'ta "Hediye Çarkı" ile birçok hediye dağıtacak.

Bununla birlikte, Pendorya AVM'de alışveriş yapan ziyaretçiler, AFM'de film keyfi yaşamak üzere yüzlerce sinema bileti, Cafe Crown'dan binlerce fincan kahve ve D&R'dan yüzlerce 10 TL'lik hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak.

"Hediyeli Bir Dünya" Pendorya AVM sürpriz hediyelerine yıl boyunca devam edecek…

Anadolu yakasının en büyük elektronik marketi Mediamarkt'ın, bölgenin en büyük sineması 8 salonlu AFM'nin, 8500 m2 alanda Kipa Hipermarketin yer alacağı Pendorya AVM, 105 mağazası ve 1000 kişilik yeme içme alanı ile ferahlık ve konforu bir arada sunuyor.

3. nesil AVM'lerin Türkiye'deki en başarılı örneklerinden biri olan Pendorya AVM İstanbul'un Anadolu yakasında, Pendik-Kaynarca kavşağında, E-5'e cepheli bir alan üzerinde konumlanıyor.

Mimarisi ile de fark yaratan Pendorya, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi haline gelen Pendik ilçesine yeni bir soluk getirdi.