MEDYA MERKEZİ

Haberler
Medyada TSKB GYO
Pendorya AVM Sevgililer Günü Basın Bülteni
Pendorya AVM Sevgililer Günü Basın Bülteni

Pendorya AVM'den Sevgililer Günü'nde de binlerce hediye

“Hediyeli Bir Dünya”  Pendorya Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerinin Sevgililer Günü'nü 14 Şubat Demet Akalın ücretsiz konser biletinin yanı sıra binlerce sürpriz hediye ile kutluyor.

“Hediyeli bir Dünya” olarak 17 Aralık'ta kapılarını açan ve Pendik ilçesine farklı bir soluk getiren Pendorya AVM ziyaretçileri sürpriz hediyeler kazanmaya devam ediyor. , hediye dağıtarak ziyaretçilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Açılış günlerinde hediye çarkıyla, yeni yılda ‘2010'a 2010 hediye' sloganıyla, sömestrda çocuklara karne hediyesi konseptiyle her fırsatta binlerce hediye dağıtan Pendorya AVM, 14 Şubat günü için de sevgililere sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.

14 Şubat Sevgililer Günü'nde çiftler Pendorya AVM'de, Demet Akalın konserine ücretsiz bilet kazanma şansı yakalıyor. Bununla birlikte çiftler, sinema bileti de dahil olmak üzere daha birçok hediyenin de sahibi olabilecekler.

Aşkın Dansı Tango 14 Şubat'ta Pendorya'da

Pendorya AVM sürpriz hediyeleri ile ziyaretçilerine yaşatacağı 14 Şubat'ın keyfine Tango ve Flemenko gösterileri ile de renk katıyor. Sevgililer Gününde aşk ve tutkunun dansı olarak bilinen Tango dansçıları Pendorya AVM'de muhteşem bir gösteri sunacak.

“Hediyeli Bir Dünya” Pendorya AVM sürpriz hediyelerine yıl boyunca devam edecek…

Pendorya AVM Hakkında:

Anadolu yakasının en büyük elektronik marketi Mediamarkt'ın, bölgenin en büyük sineması 8 salonlu AFM'nin, 8500 m2 alanda Kipa Hipermarketin yer alacağı Pendorya AVM, 105 mağazası ve 1000 kişilik yeme içme alanı ile ferahlık ve konforu bir arada sunuyor.

3. nesil AVM'lerin Türkiye'deki en başarılı örneklerinden biri olan Pendorya AVM İstanbul'un Anadolu yakasında, Pendik-Kaynarca kavşağında, E-5'e cepheli bir alan üzerinde konumlanıyor.

Mimarisi ile de fark yaratan Pendorya, Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi haline gelen Pendik ilçesine yeni bir soluk getirdi.